Loading…

Kush ka thënë që BMW nuk është për dimër: Shikoni si e ngreh një kamion në mes të borës

  • 03/12/2019 | 15:01

Kush ka thënë që BMW nuk është për dimër: Shikoni si e ngreh një kamion në mes të borës

Një video është bërë virale në internet, derisa një veturë e markës BMW ngreh një kamion në mes të rrugës plotë borë, transmeton Gazeta Metro.


Veturat BMW është një ndër markat më të dashura për shoferët në botë por edhe në Kosovë.

Me këtë markë shpesh bëhet shaka, ku shkruhet se një veturë BMW nuk bën që të vozitet në dimër dhe kur ka borë, pasi që rrëshqet shumë lehtë dhe nuk mund të ecë në shpejtësi.

Mirëpo një video në rrjetet sociale e ka dëshmuar të kundërtën.

Në pamjet e publikuara shihet një veturë BMW X5 duke e bartur një kamion në mes të rrugës me borë, kamion i cili kishte ngecur për shkak të ngricave.

Video ka marrë shumë pëlqime dhe komente. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: info[email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë