Loading…

Kush përgjohet në Kosovë? Eksperti i sigurisë kibernetike zbulon detajet

  • 04/06/2023 | 21:06

Kush përgjohet në Kosovë? Eksperti i sigurisë kibernetike zbulon detajet

“Shumica e njerëzve në Kosovë e kanë frikën se është duke i përgjuar dikush”, kështu deklaroi në emisionin “Kendiv” eksperti i sigurisë kibernetike, Mentor Hoxhaj.


Ai shtoi se nuk ka person i cili nuk është i përgjueshëm, por varet në çfarë niveli ku je dhe kush dëshiron të përgjojë.

Por, kush përgjohet në Kosovë?

Detajet interesante i gjeni në videon më poshtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë