Loading…

Kush votoi pro dhe kush kundër sponsorizimeve në sport: Del lista e plotë e deputetëve

  • 26/06/2019 | 11:59

Kush votoi pro dhe kush kundër sponsorizimeve në sport: Del lista e plotë e deputetëve

Mosmiratimi i Ligjit për Sponsorizim nga deputetët e Kuvendit të Kosovës ka shkaktuar shumë pakënaqësi në komunitetin e sportit dhe më gjerë, shkruan Gazeta Metro.


Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e AAK’së, Muharrem Nitaj, ka publikuar në Facebook listën e plotë të atyre që votuan pro dhe kundër këtij ligji.

I vetmi që ka votuar kundër, por del të jetë kolegu i tij i partisë, Blerim Kuqi.

Nitaj ka përfunduar duke thënë se shpreson që ata që nuk votuan, të ndërrojnë mendje në seancën e nesërme.

Më poshtë, shihni postimin e plotë të tij dhe listat e deputetëve./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë