Loading…

Kushtim Sadiku e bën të ditur “shtëpinë” e re ku mund ta shihni tash e tutje

  • 06/11/2020 | 16:21

Kushtim Sadiku e bën të ditur “shtëpinë” e re ku mund ta shihni tash e tutje

Moderatori i njohur Kushtrim Sadiku, ka njoftuar se nga tani shtëpia e tij e re është “Kanal 10”, shkruan Gazeta Metro.


Gazetari dhe moderatori i njohur Kushtrim Sadiku i cili për shumë vite kishte punuar në televizionin Klan Kosova, javë më parë kishte dhënë dorëheqje nga ky medium.

E duket se tani Sadiku ka gjetur “shtëpinë” e tij të re mediatike.

Me anë të një postimi në Facebook, Kushtrim Sadiku ka njoftuar se televizioni Kanal 10 do të jetë ekrani se ku do ta shohim.

Ai ka publikuar fotografi me kolegët e tjerë të këtij kanali. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë