Loading…

Kushtrim Bajraktaraj i siguron Kosovës medaljen e argjendtë në Kampionatin Botëror

  • 12/11/2019 | 21:53

Kushtrim Bajraktaraj i siguron Kosovës medaljen e argjendtë në Kampionatin Botëror

Kushtrim Bajraktaraj ka arritur që t’i sigurojë Kosovës medaljen e argjendtë në Kampionatin Botëror të mbajtur në Emiratet e Bashkuara, transmeton Gazeta Metro.


Përfaqësuesja e bodybuildingut dhe fitnessit të Kosovës është kthyer me një medalje të argjendtë nga Kampionati Botëror, i mbajtur prej 5-11 nëntor në Fujairah të Emirateve të Bashkuara Arabe.

Vendin e dytë e zuri Kushtrim Bajraktaraj, në kategorinë -80 kg.

Granit Kuleta doli i shtati në “Man’s Classic”, Egzon Hyseni i teti, ndërsa Besard Maxharraj i nënti. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë