Loading…

Kushtrim Sadiku së shpejti kalon në T7?

  • 25/10/2020 | 23:40

Kushtrim Sadiku së shpejti kalon në T7?

Drejtori i T7, Berat Buzhala, si mysafit N’Konak me Kosovë Gjocin, ka treguar se televizionit që ai drejton shumë shpejt do t’i bashkohet nje moderator i njohur, por nuk e tregoj me emer.


Gazeta inFokus merr vesh se bëhet fjala për gazetarin dhe moderatorin e njohur, Kushtrim Sadiku, i cili deri para pak kohësh ka qenë pjesë e Klan Kosovës si autor i Info Magazinës.

Sadiku do të jetë pjesë e T7 me një projekt të jashtezakonshem

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë