Loading…

Kuvendi do të mbajë dy seanca këtë javë

  • 27/03/2017 | 13:29

Kuvendi do të mbajë dy seanca këtë javë

Deputeti i PDK’së dhe anëtari i Kryesisë së Kuvendit, Xhavit Haliti ka bërë të ditur se këtë javë do të mbahen dy seanca pleanre.Njëra seancë sipas tij do të mbahet të enjten, e tjetra të premten.


Haliti ka thënë se aty do këtë interpelanca, ndërsa poashtu ka komentuar edhe raportin në koalicionin qeverisës PDK-LDK.

“Unë nuk kam dëgjuar që ka probleme të kolaiconit të natyrës së tillë, sidoqoftë është në dorën e tyre që mund të flasin në emër të partive, Mustafa dhe Veselit të cilët mund të flasin për problemet”, u shpreh Xhaviti, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë