Loading…

Kuvendi i Kosovës do t’i mbajë dy seanca gjatë kësaj jave

  • 30/01/2023 | 12:27

Kuvendi i Kosovës do t’i mbajë dy seanca gjatë kësaj jave

Kryesia e Kuvendit të Kosovës ka vendosur që gjatë kësaj jave të mbahen dy seanca plenare.


Deputetët do të mblidhen të mërkurën për të shqyrtuar pikat e papërfunduara nga seancat e kaluara, ndërsa të enjten do të mbahet seanca e re plenare, ku do të shqyrtohen një sërë projektligjesh.

Kjo u bë e ditur pas mbledhjes së kryesisë së kuvendit të hënën./KP

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë