Loading…

Kuvendi i Kosovës mban edhe dy seanca të tjera gjatë kësaj jave

  • 24/01/2022 | 12:21

Kuvendi i Kosovës mban edhe dy seanca të tjera gjatë kësaj jave

Kuvendi i Kosovës sot mban seancë të jashtëzakonshme për shtrenjtimin e energjisë elektrike.


Veç kësaj seance, Kuvendi mban edhe dy të tjera gjatë javës.

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri, pas mbledhjes së Kryesisë njoftoi se do të ketë seancë edhe të mërkurën për vazhdimin e pikave të rendit të ditës dhe një tjetër të enjten e thirrur nga Opozita, për menaxhimin e pandemisë, njofton Klankosova.tv.

Seanca të mërkurën nis në ora 14:00, ndërkohë ajo e së enjtes në ora 11:00.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë