Loading…

Kuvendi Komunal i Mitrovicës homazhe për ish-kryeministrin Rexhepi(LIVE)

  • 22/08/2017 | 15:28

Kuvendi Komunal i Mitrovicës homazhe për ish-kryeministrin Rexhepi(LIVE)

Në Mitrovicë kanë filluar homazhet për ish-kryeministrin dhe ish kryetarin e Mitrovicës, Bajram Rexhepi.

Ai ka vdekur dje në një spital të Turqisë ndërsa varrimi do të bëhet sot pasdite.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë