Loading…

Kuvendi miraton Agjendën për Reforma Evropiane

  • 15/02/2017 | 13:44

Kuvendi miraton Agjendën për Reforma Evropiane

Në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës u miratua Agjenda për Reforma Evropiane.


Ajo gjeti mbështetjen e shumicës absolute të deputetëve, të cilët nga 64 sa ishin në sallë, 63 ishin pro dhe vetëm një kishe abstenuar.

Ndërkohë, Kuvendi i Kosovës po vazhdon akoma punimet, ku po votohen edhe një sërë projektligjes./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë