Loading…

Ky banor eliminohet nga shtëpia e Big Brother VIP

  • 05/11/2021 | 22:59

Ky banor eliminohet nga shtëpia e Big Brother VIP

Sonte po mbahet spektakli i së premtes për të përmbyllur një javë tjetër plotë ngjarje e debate në Big Brother VIP.


Në këtë mbrëmje u shpalosen shumë histori e ndodhi që banorët janë përfshirë gjatë gjithë javës, ndërsa momenti kulminant i mbrëmjes të së premtes janë eliminimet që bëhen nga vota e publikut.

Dy të nominuarit e kësaj jave ishin Donald Veshaj dhe Ardit Çuni e që rezultoi me eliminimin e këtij të fundit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë