Loading…
Ky burrë e përdor të dashurën për ushtrime, por një çift tjetër bën befasinë
  • 02/10/2018 | 08:22

Ky burrë e përdor të dashurën për ushtrime, por një çift tjetër bën befasinë

Një video interesante po qarkullon në Facebook.

Aty shihet një burrë teksa e përdor gruan e tij për të bërë ushtrime të trupit.

Por, pjesa më interesante është një çift tjetër prapa tyre.

Ndiqeni videon për më shumë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë