Loading…
Ky byzylyk balonë që iu mundëson të vendosni pije do t’iu lë gojëhapur
  • 31/07/2018 | 13:25

Ky byzylyk balonë që iu mundëson të vendosni pije do t’iu lë gojëhapur

Byzylyku balonë është një shpikje tjetër që mund t’iu mundësojë të keni pije të gatshme me vete kudo të shkoni.


Ky byzylyk është një balonë gjithashtu, përcjell gazetametro.net

Ai bën të mundur që të vendosni një sasi të caktuar të çfarëdo pijeje dhe të mund ta keni me vete në çdo vend.

S1 EP 03: Bracelet Flask

Know someone who would love this flask bracelet? 😲🥃Get yours here https://bluecrate.com/products/flask-bracelet?aff=12

Posted by MetDaan Creative on Monday, 30 July 2018

Nëse keni dëshirë për të pirë venë ose nevojë për të pirë ujë, mjafton që ta mbushni këtë byzylyk, ta mbyllni me kapakun e saj e pastaj të pini nga ajo kurdo që të dëshironi. /gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë