Loading…

Ky dyshohet se ishte shkaktari i sulmit ku u vranë 3 persona

  • 26/11/2021 | 21:39

Ky dyshohet se ishte shkaktari i sulmit ku u vranë 3 persona

Një sulm tragjik që la të vrarë 3 persona në Deçan, ka tronditur vendin, derisa janë hapur pista hetimesh për motivin e sulmit, shkruan Gazeta Metro.


Metro ka zbuluar detaje në lidhje me motivin e sulmit tragjik që u mori jetën 4 personave.

Shoferi e dy nxënës janë 3 viktimat e raportuara deri tani.

E motivi i sulmit del të jetë problemi me linjat e autobusit.

Një burim për Metron tha se shoferi që mbeti i vdekur e kishte lejen e linjës dhe ia kishte shitur dikujt tjetër, dhe kështu kishin lindur probleme.

Deri tani autori i krimit nuk është kapur nga policia, pasi i njëjti ka ikur nga vendngjarja./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë