Loading…
Ky ekip premton 4 milionë euro shpërblim për lojtarët
  • 25/04/2019 | 20:06

Ky ekip premton 4 milionë euro shpërblim për lojtarët

Kualifikimi në Champions League do të thotë të ardhura të sigurta dhe të majme, të cilat nuk t’i garanton asnjë veprimtari tjetër.


Ndaj drejtuesit e Interit duan të motivojnë lojtarët në këtë fund sezoni për të arritur objektivin e çmuar.

Sipas “Corriere Dello Sport”, Interi ka bërë gati një shpërblim prej 4 milionë eurosh për lojtarët dhe stafin nëse do të kualifikohen në Champios League sezonin e ardhshëm, shumë që mund të bëhet 5.5 milionë euro nëse zikaltërit parakalojnë Napolin e vendit të dytë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë