Loading…

Ky është aksidenti më qesharak që keni parë |PAMJE

  • 25/04/2019 | 15:18

Ky është aksidenti më qesharak që keni parë |PAMJE

Garat automobilistike janë shumë atraktive për shumicën e njerëzve. Mirëpo aty ka shpesh edhe aksidente që shpesh janë sa të rënda, aq edhe qesharake, transmeton Gazeta Metro.


Gara GT Tour është një nga garat më fantastike të veturave. Aty ka adrenalinë të madhe dhe shpejtësia e veturave është shumë e madhe.

E në një garë jo gjithçka ka shkuar mirë, derisa dy vetura ndeshen në mes vete. Njëra nga veturat ka shpejtësi të madhe dhe godet veturën kundërshtare dhe kalon mbi të, ku më pas qëndron edhe pezull për disa minuta.

Kjo ishte një ngjarje shumë qesharake, që për fat nuk u kthye në tragjike. /gazetametro.net

Shikoni videon më poshtë:

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë