Loading…

Ky është anëtari i LDK’së që votoi kundër Përparim Ramës dhe kundër shkarkimit të Agim Veliut

  • 09/06/2021 | 21:15

Ky është anëtari i LDK’së që votoi kundër Përparim Ramës dhe kundër shkarkimit të Agim Veliut

Anëtari i Kryesisë që votoi kundër kandidaturës së Përparim Ramës, ka qenë ish-ministri i Infrastrukturës, Lutfi Zharku.


Zharku përveçse që su pajtua me kandidaturën e LDK-së në Komunën e Prishtinës, nuk i pëlqeu as vendimi për shkarkimin e Agim Veliut nga kryetari i degës në Podujevë.

“Lutfi Zharku votoi kundër kandidaturës së Përparim Ramës. Gjithashtu ai ka votuar edhe kundër shkarkimit të Agim Veliut nga drejtimi i degës së LDK-së në Podujevë”, i ka thënë një burim brenda takimit, Gazetës Blic.

Gazeta Blic ka provuar të flas me vetë Zharkun, por që nuk është përgjigjur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë