Loading…

Ky është asisti ‘magjik’ nga Messi për Jordi Alba që e kaloi Barçen në epërsi

  • 06/03/2021 | 21:58

Ky është asisti ‘magjik’ nga Messi për Jordi Alba që e kaloi Barçen në epërsi

Barcelona ka gjetur golin e parë në përballjen ndaj Osasunas në kuadër të javës së 26-të në La Liga.


Është mbrojtësi spanjoll, Jordi Alba, i cili ka shënuar për epërsinë 0-1 të Barcelonës.

Goli i Albas ishte i jashtëzakonshëm dhe erdhi në minutën e 30-të të takimit.

Ky gol erdhi pas një asistimi të bukur dhe milimetrik të Lionel Messit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë