Loading…

Ky është banori i dytë që u largua nga ‘Big Brother VIP’ me votat e publikut

  • 23/10/2021 | 08:13

Ky është banori i dytë që u largua nga ‘Big Brother VIP’ me votat e publikut

Gjatë gjithë javës janë votuar banorët nga publiku.

Kledi, Paloma, Semi dhe Arditi kanë qenë të nominuarit.

Ndërkohë, publiku ka votuar dhe kështu njëri nga ta duhet të largohet nga shtëpia Big Brother VIP.

Moderatorja, Arbana Osmani tha se Ardit Çuni është ai i cili u largua.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë