Loading…

Ky është banori që u eliminua mbrëmë nga ‘Big Brother VIP Kosova’

  • 07/02/2023 | 09:14

Ky është banori që u eliminua mbrëmë nga ‘Big Brother VIP Kosova’

Banorët u dënuan për thyerje rregullash.


Të gjithë banorët shkuan në nominim.

Vivien, Atdheu dhe Dafina ishin më pak të votuarit të cilët shkuan sërish në televotim.

Njëri nga ata largohet nga shtëpia.

Atdheu është eliminuar nga “Big Brother VIP Kosova”.

Ndryshe, banorët garojnë për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë