Loading…

Ky është banori që u eliminua nga Big Brother Albania VIP

  • 10/12/2021 | 23:24

Ky është banori që u eliminua nga Big Brother Albania VIP

Sabiani ishte më i votuari nga publiku për t’u eliminuar, pas 60 ditësh qëndrimi në shtëpinë e Big Brother Albania VIP, shkruan Gazeta Metro.


Ai e la shtëpinë e Big Brother, derisa u vërejt i mërzitur.

Sabiani përshëndeti gjithë banorët e Big Brother derisa la garën për çmimin e madh.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë