Loading…

Ky është bashkëpunimi më i ri i Elvana Gjatës me Mozzik

  • 27/01/2022 | 09:06

Ky është bashkëpunimi më i ri i Elvana Gjatës me Mozzik

Mozziku dhe Elvana Gjata tashmë kanë publikuar këngën e paralajmëruar tash e disa javë.


Titulli i projektit të tyre është “Ska” dhe ky projekt vjen me një videoklip.

Pjesa e videoklipit që ka marrë më shumë vëmendja është kur Elvana grushton Mozzikun.

Këtu keni videoklipin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë