Loading…

Ky është dedikimi i ëmbël i Elitës për Gjikon në përvjetorin e martesës

  • 22/09/2022 | 22:18

Ky është dedikimi i ëmbël i Elitës për Gjikon në përvjetorin e martesës

Sot, për çiftin Elita Rudi dhe Gjiko është një festë e veçantë.


Dyshja festojnë përvjetorin e martesës së tyre.

Lidhur me këtë datë moderatorja ka bërë një dedikim të ëmbël për bashkëshortin me anë të disa InstaStory.

“Je i vetmi që dua të mërzisë gjithë jetën. Dua të ecim përdore kur të jemi 80 vjeç dhe të themi: “Ia dolëm”. Këta sy, i dashur…nuk gënjejnë kurrë!”, shkroi ajo.

Theksojmë se çifti janë prindër të dy fëmijëve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë