Loading…

Deputeti i PSD’së që paguan 270 euro qira në Prishtinë

  • 09/06/2019 | 10:28

Deputeti i PSD’së që paguan 270 euro qira në Prishtinë

Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Frashër Krasniqi ka deklaruar pasurinë në Agjencinë Kundër Kurrupsion, transmeton Gazeta Metro.


Krasniqi ka deklaruar se jeton në banesë me qira, ku për muaj paguan 270 euro.

Në kuadër të pasurisë së paluajtshme, deputeti i PSD ka deklaruar vetëm një shtëpi e cila është në pronësi të prindit të tij e që kap vlerën e 50 mijë eurove, shkruan Insajderi.

Tek pjesa e pasurisë së luajtshme, Krasniqi ka treguar se posedon edhe një veturë citroen C4 në vlerë prej 3 mijë e 500 euro.

Ai është në kredi në dy banka teksa të hyra vjetore merr vetëm nga paga e deputetit në Kuvendin e Kosovë./gazetametro.net

Shihni këtu pasurinë e Frashër Krasniqit

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë