Loading…

Ky është email-i ku duhet të raportoni nëse u ndalet rryma mbi dy orë

  • 25/12/2021 | 12:05

Ky është email-i ku duhet të raportoni nëse u ndalet rryma mbi dy orë

Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli, tha më herët me anë të një postimi në Facebook se kanë pranuar dhjetëra raportime nga qytetarët të cilëve u është ndalur rryma për më shumë se dy orë, pavarësisht planifikimeve.


Rizvanolli tha se janë duke mbledhur raportime të cilat më pas do të inkorporohen në një dosje që do të dorëzohet në polici.

Ajo me këtë rast u ka bërë thirrje qytetarëve që rastet e dyshimta t’i raportojnë në emailen e poshtëshënuar.

“Ministria e Ekonomisë dhe Inspektoriati i Energjisë janë duke përcjellur situatën nga afër dhe inkurajojmë të gjithë qytetarët që t’i raportojnë rastet e dyshimta në [email protected]”, ka shkruar Rizvanolli.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë