Loading…

Ky është emri i vërtet i Efit të ‘Big Brother’

  • 31/01/2023 | 17:03

Ky është emri i vërtet i Efit të ‘Big Brother’

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, tashmë banore e shtëpisë së famshme në Shqipëri “Big Brother VIP Albania”, Efi, nuk e ka emrin kështu.


Edhe pse njihet si Efi, emri i vërtetë i saj mbase nuk është edhe i zakonshëm.

Ifigjenia, ky është emri i vërtet i saj, i cili nuk është shumë familjar për publikun e gjërë.

Efi ka treguar në ‘Big Brother Vip Albania’, se përveç që është lojtare e fortë, është edhe një person shumë i mirë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë