Loading…

Ky është ferizajasi që u vra sot në mes të qytetit për hakmarrje

  • 20/02/2019 | 15:56

Ky është ferizajasi që u vra sot në mes të qytetit për hakmarrje

Mesditën e sotme një 17 vjeçar e ka vrarë një person te rrethtrrotullimi, afër stacionit të autobusëve në Ferizaj.

Motivi i vrasjes mësohet se ka qenë hakmarrja.

“Vëllai i Mentorit e ka vra një person para 3 vite. Tash këta janë hakmarrë për këtë vrasje”, ka thënë një burim i afërt me viktimën, shkruan Indeksonline.

Ky është i ndjeri që u vra sot:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë