Loading…

Ky është formacioni zyrtar i Ballkanit për ndeshjen kundër Zalgiris

  • 05/07/2022 | 18:44

Ky është formacioni zyrtar i Ballkanit për ndeshjen kundër Zalgiris

Para pak çastesh është publikuar formacioni zyrtar i Ballkanit për ndeshjen kundër Zalgiris, sfidë e vlefshme për raundin e parë të Ligës së Kampionëve, transmeton Gazeta Metro.


Për herë të parë në histori të klubit sonte skuadra e Ballkanit do ta provojë veten në arenën ndërkombëtare dhe kundërshtar do ta ketë kampionin në fuqi të Lituanisë, Zalgiris.

Trajneri, Ilir Daja, në formacionin titullar nuk ka përfshirë asnjërin nga transferimet e reja të bëra gjatë afatit kalimtar të verës.

Më poshtë gjeni edhe formacionin zyrtar të Ballkanit. /gazetametro.net

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë