Loading…

Ky është futbollisti i Kosovës që me lojën e tij ia mori zemrën Vlora Çitakut

  • 17/11/2019 | 23:04

Ky është futbollisti i Kosovës që me lojën e tij ia mori zemrën Vlora Çitakut

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku njihet si njëra nga tifozet më të zjarrta të kombëtares së Kosovës, transmeton Gazeta Metro.


Çitaku e cila e ka shikuar lojën mes Kosovës dhe Anglisë, pas humbjes ka komentuar rezultatin dhe ndeshjen e zhvilluar nga lojtarët e kombëtares.

Ajo përmes faqes zyrtare të rrjetit social Twitter shfaqi gëzimin dhe pëlqimin për lojën e treguar nga Benjamin Kololli,

“Ai luajti me zemër dhe e fitoi zemrën time”, shkroi Çitaku për Kolollin./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë