Loading…

Ky është gjyshi i famshëm shqiptar që vallëzon me këngë rap

  • 24/09/2021 | 13:53

Ky është gjyshi i famshëm shqiptar që vallëzon me këngë rap

Ditën e nisin me këngë e valle. Bruno Kuci bashkë me gjyshin e tij, Rapi Kuci nga Shqipëria pothuajse çdo ditë realizojnë video së bashku dhe i postojnë në Tik-Tok.


Fakti se ai është 71-vjeçar dhe vallëzon më këngë rap, bëri që menjëherë të bëhet i njohur, dhe për këtë, ai është shumë i lumtur.

Madje edhe në rrugë merr dashuri të pafund nga njerëzit.

Por, të befasuar nga paraqitja në rrjete sociale ishin familjarët e tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë