Loading…

Ky është i dashuri i ri i Adriana Limës

  • 04/05/2021 | 20:01

Ky është i dashuri i ri i Adriana Limës

Modelja dhe ish-gruaja e Marko Jaric, Adriana Lima është përsëri e dashuruar, dhe ajo prezantoi të dashurin e saj të ri në Instagram dhe shkaktoi reagime të shumta, transmeton Gazeta Metro.


Pas divorcit me Marko Jaric, Adriana Lima nuk arriti të gjente lumturinë në dashuri.

Sipas mediave të huaja, ajo ishte në një lidhje me shkrimtarin turk Metin, dhe më vonë me biznesmenin Emir Uyar. Sidoqoftë, të dy marrëdhëniet ishin jo të gjata, transmeton Gazeta Metro.

Pas marrëdhënieve të dështuara, tani është përfolur përsëri se modelja ka një partner të ri. Thashethemet filluan kur modelja publikoi një seri fotografish nga festa e ditëlindjes së një shoqes në të cilën ajo përqafon një djalë të ri me një këmishë blu të errët.

Menjëherë pasi fotografitë arritën në publik, pasuan komente të shumta, disa mendojnë se ai ishte një djalë i vërtetë, dhe të tjerët se ajo mund të kishte gjetur një më të mirë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë