Loading…

Ky është i dashuri i ri i Dua Lipes 

  • 24/06/2019 | 23:20

Ky është i dashuri i ri i Dua Lipes 

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka filluar një lidhje të re vetëm pas tri javë ndarjeje nga i dashuri i saj Isac Carew, shkruan ‘The Sun‘, transmeton Gazeta Metro.


Sipas ‘The Sun‘, Dua është në lidhje me vëllaun e vogël të motrave Gigi dhe Bella Hadid. Dua po qëndron në Los Anxhelos dy javët e fundit, ata dëshironin të qëndronin më afër njeri-tjetrit dhe kështu kaluan momente së bashkë në Malibu.

Dhe ditën që Isac fluturoi në Los Anxhelos, Dua u kap në një storie të ‘Instagram-it‘ të një shoku pranë Anëar vëllaut të motrave Hadid.

Dua dhe Isac,  kishin tre vjet e gjysmë së bashku para se të ndaheshin në  vitin 2017-të, dhe pastaj u kthyen përsëri së bashku dhe u ndan para dy javëve.

Një burim i afërt me këngëtaren tha: ‘Dua dhe Isac kanë shumë histori së bashku dhe ai mban një vend të veçantë në zemrën e saj. Por Dua ka qenë në Los Anxhelos pothuajse që kur ata u ndanë përsëri dhe ajo ka qenë në gjendje të kalojë kohë me Anvar. Ata janë bashkëmoshatar dhe po kalojnë kohë për t’u argëtuar së bashku’. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë