Loading…

Ky është i riu kosovar që vdiç duke ushtruar në fitnes (Foto)

  • 28/02/2017 | 15:01

Ky është i riu kosovar që vdiç duke ushtruar në fitnes (Foto)
Sipas Policisë, ngjarja ka ndodhur dje në Kaçanik ku viktima, i gjinisë mashkullore derisa ishte duke ushtruar në një palestër fitnesi përnjëherë ishte rrëzuar.


Viktima nga ana e personelit të palestrës është dërguar në shtëpinë e shëndetit në Kaçanik ku i është ofruar ndihma mjekësore.

Viktima me autoambulancë është transportuar në emergjencën e Ferizajt ku edhe ka ndërruar jetë.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

ee1ee2

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë