Loading…

Ky është kuptimi i emrin që Getoari dhe Marina vendosën ta quajnë të voglën

  • 25/11/2021 | 12:57

Ky është kuptimi i emrin që Getoari dhe Marina vendosën ta quajnë të voglën

Getoar Selimi e Marina Vjollca janë bërë prindër për herë të parë.


Dyshja janë bekuar me një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Marget.

Kuptimi i këtij emri unik është kombinimi i emrave të dy prindërve të saj.

Çifti ende nuk kanë bërë ndonjë postim, duke lenë ‘befasi’ akoma edhe portretin e vogëlushes.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë