Loading…

Ky është mesazhi i LDK’së për pensionistët (Video)

  • 01/06/2017 | 12:59

Ky është mesazhi i LDK’së për pensionistët (Video)

Lidhja Demokratike e Kosovës, ka premtuar se do të rrisë pensionet, e të cilën gjë e kanë ilustruar edhe me një videospot.


Aty shihen dy pensionistë teksa tregojnë se do të votojnë për LDK’në, pasi kjo parti, sipas tyre, do të rrisë pensionet, shkruan gazetametro.net.

Po ashtu, vetë kandidati për kryeministër i kësaj partie, Avdullah Hoti, ka premtuar kujdes të veçantë për pensionistë.

Ndryshe, në zgjedhjet e 11 qershorit, LDK’ja garon me numër 16 në fletëvotime.

(Ky artikull është i sponsorizuar)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë