Loading…

Ky është mjeku më seksi në botë dhe vjen nga ky vend evropian

  • 29/10/2021 | 13:48

Ky është mjeku më seksi në botë dhe vjen nga ky vend evropian

Muskujt e barkut, nofulla që të merr frymën dhe sytë në formë bajame, janë tiparet më seksi të mjekut italian, i cili mund të shndërrohet me mjekun e ëndrrave tuaja, transmeton Gazeta Metro.


Ka diçka të veçantë tek burrat italian dhe këtë e dëshmon mjeku 32 vjeçar Giulio Jamarioli.

Ai është i specializuar në kirurgji plastike dhe vazhdimisht tregon para/pas ndërhyrjes në llogarinë e tij në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dr. Giulio Giammarioli (@dr.giulio)

Ai është gjithashtu mjek ushtarak dhe është vërtet krenar për profesionin e tij.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dr. Giulio Giammarioli (@dr.giulio)

Jamarioli ka një trup të skalitur dhe sy në formë bajame. Ai është bërë shumë shpejt pika e dobët e shumë femrave./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dr. Giulio Giammarioli (@dr.giulio)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë