Loading…

Ky është moti për javën e ardhshme

  • 26/02/2017 | 17:55

Ky është moti për javën e ardhshme

Gjatë javës së ardhshme pritet mot me diell e herë-herë me vranësira. Por, siç parashikon Instituti Hidrometeorologjik, të mërkurën në vende të caktuara mund të ketë reshje shiu.


Sipas Institutit, temperaturat më të ulëta do të sillen që nga 0 deri në 4 gradë. Ndërkaq, temperaturat më të larta do të sillen prej 14 deri në 17 gradë celsius.

Era gjatë kësaj jave do të fryejë nga jugperëndimi./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë