Loading…

Ky është moti për sot dhe nesër

  • 06/05/2017 | 09:11

Ky është moti për sot dhe nesër

Sot në vendin tonë do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, vende-vende pasdite priten edhe të reshura lokale shiu, ndërsa ditën e diel mot kryesisht do të jetë me vranësira, gjithashtu me reshje lokale shiu dhe bubullima.

Temperaturat e ajrit në fundjavë do të luhaten rreth vlerave mesatare dhe minimale nga 6C deri në 8C, e maksimale 19C deri në 21C./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë