Loading…

Ky është moti për të premten: Në mëngjes ftohët, ditën stabil

  • 19/05/2022 | 19:36

Ky është moti për të premten: Në mëngjes ftohët, ditën stabil

Nesër në mëngjes moti do jetë më i ftohët, ndërsa ditën kryesisht me diell dhe stabil, shkruan Gazeta Metro.


Sipas parashikimit të motit nga Prishtina Weather, nesër pas mëngjesit të ftohtë, ditën e kryesisht me diell dhe stabil.

Nga e premta dhe fundjavë temperaturat marrin trend rritës përreth vlerave më mesatare.

Të premten temperaturat minimale do të jenë 5 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale 22 gradë Celsius. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë