Loading…
Ky është numri i kosovarëve që përdorin Facebook |FOTO
  • 14/06/2018 | 16:40

Ky është numri i kosovarëve që përdorin Facebook |FOTO

Rrjetet sociale janë aq të përdorura sa njerëzit janë bërë të varur prej tyre.


Thuajse nuk ka asnjë njeri në Kosovë e kudo tjetër që nuk do të kalojë së paku pak orë të ditës në rrjetet sociale, në disa raste vetëm duke shikuar se kush, çfarë ka postuar.

Por Agjencia për Rrjetet Sociale së fundi ka publikuar disa shifra që tregojnë se Facebook vazhdon të jetë rrjeti social më i përdorur në Kosovë, shkruan Indeksonline.

Në këto shifra ka edhe numër të madh të kosovarëve që përdorin internetin 3G dhe 4G.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë