Loading…

Ky është numri që do të ketë LDK-ja në flëtvotimin për zgjedhjet e 14 shkurtit

  • 01/02/2021 | 10:38

Ky është numri që do të ketë LDK-ja në flëtvotimin për zgjedhjet e 14 shkurtit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sot ka organizuar tërheqjen e shortit për renditjen e partive politike në fletëvotimin për zgjedhjet e 14 shkurtit.


Pas tërheqjes së shortit është bërë e ditur se LDK’ja do të ketë numrin 132.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë