Loading…

Ky është parashikimi i motit për këtë të enjte dhe të premte

  • 10/11/2021 | 18:50

Ky është parashikimi i motit për këtë të enjte dhe të premte

Të enjten dhe të premten e kësaj jave parashikohet të kemi mot të butë por me vranësira dhe me mundësi për mjegull.

Sipas Prishtina Weather paraditja e kësaj të enjte parashihet të jetë kryesisht me vranësira. Ditën vranësirat shpërndahen e do të ketë edhe intervale më të gjata me diell.

Temperaturat minimale do të shënojnë 6 gradë e ato maksimale pritet të arrijnë deri në 13 gradë.

Ndërkohë të premten pritet të kemi mot kryesisht me diell. Në mëngjes mund të ketë edhe ngricë, e ultësirave mundësi për mjegull.

Temperaturat minimale do të jenë 1 gradë derisa maksimalet 13 gradë celsius.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë