Loading…

Ky është parashikimi i motit për sot

  • 15/04/2017 | 08:38

Ky është parashikimi i motit për sot

Moti sot në Kosovë, parashikohet të jetë kryesisht me diell.


Sot pritet të mbajë mot i butë, i ndryshueshëm, e në orët e pasdites dhe mbrëmjes vende-vende priten riga lokale shiu të shoqëruara edhe me bubullimë

Era do fryj nga Jug-Lindja 10 deri 30 km/h

Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga 7-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 21-C.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë