Loading…

Ky është parashikimi i motit për të enjten

  • 03/08/2022 | 22:27

Ky është parashikimi i motit për të enjten

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira gjatë ditës.


Era do të fryjë nga kuadrati i veriut dhe verilindjes me shpejtësi 10-35 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 14 deri në 17°C, ndërsa ato maksimale prej 31 deri në 34°C./MeteoKosova/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë