Loading…

Ky është përqafimi i ngrohtë Xhulit dhe Stresit që të gjithë po e prisnin

  • 22/03/2023 | 09:04

Ky është përqafimi i ngrohtë Xhulit dhe Stresit që të gjithë po e prisnin

Ndonëse ka përfunduar “Big Brother VIP Kosova”, zhurma rreth shout më të madh në Kosovë, vazhdon ende.


Dy protagonistët e padiskutueshëm, mbeten Xhuliana dhe Stresi, të cilët kishin shumë mos-pajtime gjatë rrugëtimit të tyre.

Edhe mbrëmë në “Post Big Brother”, dy ish konkurrentët kanë debatuar shpesh me tine të larta.

Megjithatë, ata në fund i kanë dhënë një përqafim njëri tjetrit.

A ishte i sinqertë? E dijnë më së miri Xhuli e Stresi.

Më të fundit
...

  • 02/06/2023 | 04:01
...

  • 02/06/2023 | 04:00
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë