Loading…

Ky është personi nga Drenasi që e punoi tankun ushtarak, tregon se për çfarë do përdoret

  • 30/10/2020 | 11:48

Ky është personi nga Drenasi që e punoi tankun ushtarak, tregon se për çfarë do përdoret

Ky mjet i rëndë ushtarak ka gjetur vend në Komoran të Drenasit. Osman Bogaj thotë se këtë tank e ka punuar për shkak të një filmi.

Mirëpo, e besoni ose jo, brenda këtij tanku gjendet një traktor.

Tanku derisa doli nëpër rrugët e Komoranit, këtyre punëtorëve ua mori kohë hiç më pak se dhjetë ditë punë intensive.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë