Loading…

Ky është personi që bëri vetëvrasje sot në Gjakovë

  • 06/06/2020 | 23:26

Ky është personi që bëri vetëvrasje sot në Gjakovë

Behar Morina, është 38-vjeçari nga Gjakova, i cili sonte rreth orës 20:30 ka varur veten në litar.


Kështu shkruan Gazeta Sinjali, pas konfirmimit të vdekjes së këtij personi nga rajoni i Gjakovës.

Lajmin për vdekjen e tij e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjakovës, Nusret Gjurkaj, i cili tha se i ndjeri është gjetur në një shtëpi të pabanuar në fshatin Moglicë të Gjakovës.

“Rreth orës 20:30 minuta policia në Gjakovë ka pranuar një informim se në fshatin Moglicë, KK- e Gjakovë në një shtëpi të pabanuar është një person i varur në litar. Patrulla policore së bashku me shërbimin mjekesor i janë përgjigjur vendit të ngjarjes dhe mjeku kujdestar ka konfirmuar vdekjen. Personi i vdekur B.M. Është nga Gjaova dhe është i moshes rreth 38 vjeçare. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar për ndërmarrjen e veprimeve të mëtutjeshme”, ka thënë Gjurkaj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë