Loading…

Ky është pjesëtari i Njësisë Speciale në Kosovë që u arrestua sot për haraç

  • 12/10/2019 | 21:16

Ky është pjesëtari i Njësisë Speciale në Kosovë që u arrestua sot për haraç

Inspektorati Policor i Kosovës (IPK) ka arrestuar dy persona, për veprën penale ‘Detyrim’, njëri prej tyre zyrtar policor, transmeton Gazeta Metro.


Deri tani është konfirmuar se njëri nga të arrestuarit ka qenë pjesëtar i Njësisë Speciale.

IndeksOnline ju sjellë më poshtë fotografinë e këtij personi.

Të dyshuarit, me urdhër të prokurorit janë ndaluar për 48 orë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë