Loading…

Ky është reagimi i Leart Paqaradës pas largimit të Bernard Challandes nga Kosova

  • 13/10/2021 | 22:14

Ky është reagimi i Leart Paqaradës pas largimit të Bernard Challandes nga Kosova

Mbrojtësi i njohur kosovar, Leart Paqarada ka reaguar pas shkarkimit të Bernard Challandes.

“Faleminderit dhe fat të mbarë trajner”, shkroi Paqarada  në një postim në rrjetin social, Instagram.

Vlen të theksohet se Paqarada nuk është grumbulluar në disa ndeshje të fundit, pasi kishte bërë të ditur se nuk do të vijë tek Kosova për sa kohë që Challandes është pjesë e ‘Dardanëve’.

Pritet të shihet nëse Paqarada do të ftohet nga trajneri i ardhshëm i Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë